В лютому місяці мисливський сезон 2021/2022 року вже закінчується. Крім полювання на хижаків з обов'язковим проведенням санітарно ветеринарної експертизи добутих тварин, в цьому місяці проводяться обліки мисливських тварин і птахів після закінчення  полювання. До цієї роботи залучаються не тільки працівники користувачів мисливських угідь, а й мисливські колективи, представники держпродспоживслужби, представники громад, на території яких розташовані мисливські угіддя.

Так при облікових роботах, що проводилися в угіддях ДП "Пологівське ЛМГ" 5 та 6 лютого 2022 року було виявлено 67 голів козулі, 35 кабана дикого, 1311 фазана, 1751 зайця русака, 1542 сірої куріпки, 33 лисиці, 12 вовків, 3 єнотовидних собак, 8 куниць кам'яних.

В цьому сезоні фіксується незначне збільшення поголів'я цінних мисливських тварин і птахів, а також вовка. А от чисельність лисиці навпаки зменшилась. Що при сприятливих погодних умовах, а також при здійсненні запланованих біотехнічних заходів (підгодівля мисливських тварин і птахів) дає надію на добре збереження та приріст молодняка мисливських тварин весною.